פילינג רפואי

פילינג עמוק

כבר מאות שנים, משמשת טכניקת הפילינג לשיפור מראה העור, לטיפול בפגמים ולהענקת מראה צעיר וחלק יותר. במהלך טיפול הפילינג, מתבצע קילוף מבוקר של שכבות העור הישנות, נבנית רקמה חדשה ונחשפת שכבת עור רעננה, חלקה ובעלת פחות קמטים וכתמים מזו שקדמה לה.

בדרך כלל, מבוצע טיפול הפילינג באזור הפנים, אך ניתן ליישמו בהצלחה גם בחלקי גוף אחרים: ידיים, איזור המחשוף ולמעשה כל מקום אשר נבדק ואושר על ידי המטפל הליין המקצועי של SKINTECH כולל מגוון סוגי פילינג לבחירה, עם טכנולוגיה מתקדמת וייחודית המבוססת על שחרור מבוקר לתוך העור בתוספת חומר מאלחש, מה שמעניק לעורך תוצאות מדהימות, אפקטיביות מירבית ומינימום תחושת אי נוחות. SKINTECH מייצרת את מוצרי הפילינג שלה מחומרי הגלם הטובים בעולם, ברמת זיקוק של יותר מ- 99% ובכך מספקת בטיחות ואיכות חסרות תקדים ללקוחותיה.

פילינג עמוק

הפילינג העמוק ביותר הנמצא היום בשימוש רפואי. מיועד אך ורק לשימוש רופאי עור וכירורגים פלסטיים. נדרשת תקופת החלמה של 8-12 ימים והתוצאות דומות לאלה שאחרי ניתוח.

קמטים וקמטוטים כבדים יטושטשו מאוד, העור יהיה אחיד לחלוטין וללא כתמים.

שימי לב: חדר ניתוח והרדמה OUT

שימוש בפנול (חומצה קרבולית) לפילינג עמוק מוכר כבר כחמישים שנים. השימוש בפנול נחשב כפילינג החזק והמשמעותי ביותר מכל סוגי הפילינג הקיימים (לעומת פילינג שאינו על בסיס פנול). תוצאותיו הסופיות מתקבלות לאחר כחודש ימים ונשמרות לעשרות שנים.

טיפול פנול מסוג זה ניתן לבצע ללא צורך בטשטוש או הרדמה וניתן לעשות אותו במרפאה ללא חשש, מבלי להידרש לחדר ניתוח כנהוג בטיפולי פילינג פנול אחרים המקובלים בשוק.

טיפולי קילוף עור רפואיים הם טיפולים רפואיים לכל דבר, הדורשים התייחסות מיוחדת מצד הרופא והמטופל.

למי מתאים הטיפול בפילינג עמוק?

טיפול פילינג על בסיס פנול מתאים בעיקר לבהירי עור, עקב החשש מחוסר אחידות גוון העור שלאחר הטיפול. אנשים בגוון עור ירוק זית, חום או שחור, עלולים לקבל גוון עור בהיר יותר לאחר הטיפול.

בנוסף ניתן לטפל בפילינג פנול כנגד סרטני עור תרום סרטניים שטחיים , בצלקות ובחטטים קשים.

מתי רצוי לבצע טיפול פילינג עמוק?

כמו כל טיפולי הפילינג, העדיפות היא בתחילת החורף, עקב החשיפה לשמש. ניתן לבצע את הטיפול בפנול גם בקיץ, אך חשוב להקפיד להימנע ככל הניתן מחשיפה לשמש ושימוש במקדם הגנה גבוה

כיצד מתבצע הטיפול בפילינג עמוק?

הפנול עצמו הינו חומר מאלחש מקומי ולכן אין צורך באלחוש נוסף. טרם הטיפול העור מחוטא ומנוקה ע"י אצטון .

מה צפוי לאחר טיפול בפילינג עמוק?

העור מתקלף לאחר כעשרה ימים עד שבועיים מיום הטיפול. מתחתיו צומח עור חדש, צעיר ואדמדם. מופחת עד נטול קמטים! לעיתים נדירות האדמומיות והסומק עלולים להמשך כמספר חודשים.

וואטסאפ טלפון
+
דילוג לתוכן