ניסינו לרכז פה מקצת מהשאלות שלקוחות בדרך כלל שואלים אותנו

חומצה היאלורונית היא חומצה טבעית הקיימת בגוף האדם. הזרקתה לגוף ממלאת נפחים וקמטים וממצקת את עור הפנים, מחזירה להם את הנפח ומעניקה מראה אסתטי, צעיר וחיוני.

בוטוקס הוא רעלן שמשתק קמטים פעילים. בהזרקות בוטוקס משתמשים על מנת להעלים קמטים, בעיקר בשליש עליון של הפנים , במצח, בין הגבות ובצידי העיניים.

לא קיים “גיל התחלה” לטיפולים אסתטיים. היעילות של הטיפולים מתגברת ככל שמתחילים בגיל מוקדם יותר בד”כ בעשור השלישי לחיים. לא כדאי לחכות להזדקנות, מוטב להאט אותה מראש, ככל שמתחילים בגיל צעיר יותר כמות החומר הנדרש לטיפול קטן יותר.

 בוודאי.  גברים גם מבצעים טיפולים אסתטיים והדבר נמצא במגמת עליה.  מספר המטופלים הגברים שעוברים טיפולים להצערת עור הפנים הולך וגדל בהתמדה. מאחר ותוחלת החיים עולה גם גברים רוצים להראות במיטבם ומעוניינים בשיפור המראה של עור הפנים ומבצעים בין היתר טיפולי החלקת קמטים בפנים, מילוי קמטים בחומצה היאלורונית וטיפולי פילינג רפואי לרענון העור והשבחתו.

הטיפולים מבוצעים בד”כ במפגש אחד שאורך בן 15-30 דקות, חודש לאחר הזרקה של חומצה היאלורונית נדרש מפגש נוסף על מנת לראות את התוצאה הסופית.שבוע לאחר טיפול בוטוקס יש להגיע לצורך ביקורת ותוספת בוטוקס במידת הצורך. הטיפול מבוצע עי מחטים דקים במיוחד ובד”כ נטול כאבים.

בהחלט כן. מאחר ושניהם ממלאים תפקידים שונים אין כל מניעה לשימוש משולב, לדוגמא קמטים עמוקים בין הגבות, קמטי זעף.

לא. הטיפול מבוצע לאחר אלחוש מקומי או הרדמה מקומית, משך ההחלמה קצר מאוד וניתן לחזור לשגרה מלאה זמן קצר מאוד לאחר הטיפול.

את השפעת הבוטוקס ניתן לראות לאחר 4-7 ימים ומשך השפעת הטיפול הוא כשלושה חודשים עד חצי שנה. לגבי חומצה היאלורונית הדבר הינו תלוי מיקום ההזרקה אך נע בין 6 חודשים לשנתיים. לאחר הזרקת חומצה היאלורונית ניתן לראות השפעה ומילוי מיידי של הקמט אך המראה הסופי והמלא יותר נראה לאחר כחודש ימים.

מאחר והטיפולים מבוצעים ע”י ד”ר אלדר, רופא מומחה בעל נסיון רב וכן שימוש בחומרים איכותיים ובטוחים הסיכון נמוך מאוד.