במרפאותיו של ד”ר אלדר  חשוב במיוחד להבהיר לכלל המטופלים והמטופלות מה צפוי ומה אפשרי שיקרה בטיפול אסתטי.

מאחר ומדובר בטיפולים אסטתיים  הנעשים מבחירה חשוב להבהיר מה התוצאה המציאותית לה ניתן לצפות ומה יישאר כנראה רק בגדר חלום. מהן התוצאות להן ניתן לצפות ומה לא סביר שיקרה בעקבות הטיפול. הבנת הטיפול, תוצאותיו, טווח הזמן עד להשפעה המקסימלית של הטיפול, הם ראשונים במעלה לפני קבלת כל טיפול רפואי. לכן ד”ר אלדר ממליץ על קריאת השורות הבאות להבנה מעמיקה של תהליך תיאום הציפיות:

ד”ר אלדר מחויב למקצועיות ולעבודה האיכותית ביותר. בראש המרפאות עומד ד”ר אלדר רופא עור מומחה עם נסיון של שנים רבות בתחום העור הדרמוקוסמטיקה ואסטתיקה רפואית, ד”ר אלדר מקפיד על סטנדרט של טיפול אישי מקצועי ואדיב  גבוה במיוחד. הנסיון הרב שנצבר במשך 10 שנים כרופא עור מומחה המטפל במגוון רחב של מחלות עור כגון אקנה המותיר צלקות, כתמים בעור הפנים מסיבות שונות עוזר להבין להחליט ולבחור את הטיפול הראוי ביותר לכל מטופל ומטופל.

היעוצים והטיפולים האסתטיים במרפאותיו של ד”ר אלדר מבוצעים רק ע”י ד”ר אלדר אורן.

ד”ר אלדר מקפיד לדעת ולשלוט בכל השיטות החדשות התחום האסטתיקה. כמו כן ד”ר אלדר מקפיד באופן רציף לעבור השתלמויות מקיפות והאיכותיות ביותר בארץ ובחו”ל ע”י טובי המומחים בארץ ובעולם.

במרפאותיו של ד”ר אלדר מבוצע שימוש אך ורק בחומרי המילוי וההזרקה האיכותיים ביותר, העומדים בתקנים המחמירים בעולם ונושאים את אישור משרד הבריאות הישראלי האירופאי והאמריקאי. חומרים שיעילותם מוכחת לאורך שנים רבות כאיכותיים במיוחד וכבעלי מינימום תופעות לוואי. חומרים שאינם עומדים בדרישות מחמירות הללו אינם נכנסים למרפאותיו של ד”ר אלדר.

ד”ר אלדר יקפיד לתאר בפני מטופליו מה צפוי להיות בטיפול ומה התוצאות הצפויות בתום הטיפול, תיאום הציפיות ריאלי, ללא הבטחות שוא כגון:  שהתוצאות “ישמרו לנצח”, “הטיפול יעניק לך מראה צעיר ב 20 שנים” . ההבטחה היחידה שניתן להתחייב היא שד”ר אלדר יעשה את המקסימום על מנת שהטיפול יצליח.

במרפאותיו של ד”ר אלדר מודעים היטב לתופעות לוואי כגון שטפי דם, ולעיתים נדירות אלרגיות, חוסר סימטריה או חוסר הצלחה של הטיפול.  קורה שטיפולים רפואים לא מצליחים, כאילו לא בוצעו, כך ייתכן ויקרה גם בטיפול אסתטי, זה לא אומר שלא טופל כראוי, שלא בוצע שימוש בחומרים איכותיים. יש לזכור כי תוצאות של טיפולים אסתטיים רפואיים משתנים ממטופל למטופל ובמקרה כנ”ל לא יינתן החזר כספי או הוספה של טיפולים או חומרים נוספים.

וואטסאפ טלפון
+
דילוג לתוכן