הזרקת חומצה היאלורונית מחיר

הזרקת חומצה היאלורונית מחיר

כמה עולה הזרקה של חומצה היאלורונית?

החומצה ההיאלורונית (Hyaluronic Acid) היא חומר שגופנו מייצר באופן טבעי. זהו חומר בעל מרקם ג'לטיני, שיודע לספוח ולאגור מים ומשמש לסיכוך, ריפוד, מילוי והגנה על רקמות שונות בגוף.

כמות ניכרת מהחומר המיוצר בגופנו מצויה באפידרמיס, השכבה העליונה של העור.

כשאנו צעירים, כל המנגנונים בגופנו פעילים במלוא כוחם, מייצרים ומחדשים את החומרים השונים המקנים לעור את מראהו המלא והחלק, ביניהם – גם את החומצה ההיאלורונית.

ככל שאנו מתבגרים, המנגנונים נשחקים ומאבדים מיעילותם, הייצור פוחת וזו אחת הסיבות לכך שהעור מתקמט ביתר קלות והופך למדולדל ונפול.

אצל רבים מאתנו, תהליך ההזדקנות של העור מואץ עקב אורח חיים לחוץ וגורמי סטרס וגם עקב הרגלי חיים כגון תזונה לא בריאה ולא מלאה, עישון, צריכת אלכוהול וחשיפה למזהמים.

כל אלה, לצד התפתחות מטאורית של טכנולוגיות וחומרים בתחום הרפואה האסתטית, הפכו חיפושים ברשת כגון "עלות חומצה היאלורונית מחירים", "היאלורונית חומצה מחיר", "עלות הזרקת חומצה היאלורונית" או "חומצה היאלורונית מחירים" לחיפושים מאד נפוצים ולמוקד עניין לאנשים רבים.

הזרקת חומצה היאלורונית – השוואת מחירים – מה חשוב לדעת?

כאשר מדובר בטיפול הזרקת חומצה היאלורונית – מחיר יכול להשתנות מאד ותלוי בכמה גורמים מהותיים:

 • איכות החומר:
  ישנם יצרנים רבים מאד וניתן למצוא חומצה היאלורונית בקשת רחבה של איכויות.
  מטבע הדברים, כשהחומר מיוצר תוך עמידה בתקני איכות ובטיחות בין לאומיים ובטכנולוגיות מתקדמות מבוססות מחקר מדעי, השומרות על תכונותיו ועל ניקיונו – מתקבל חומר באיכות גבוהה ומחירו גבוה יותר מחומר שתנאי הייצור שלו אינם מוכרים ואינם מבוקרים.

 • איש המקצוע שמבצע את הטיפול:
  גם כאן – המומחיות, ההכשרה, הידע והניסיון הם ערובה לאיכות ולתוצאה בריאה ואסתטית שתישמר לזמן ארוך.
  חשוב לפנות לרופא מומחה ולא להתפתות לטיפול זול יותר, שתוצאותיו עלולות לגרום נזק נרחב ולפעמים – בלתי הפיך.

 • המטרה הטיפולית:
  לטיפולי הזרקות חומצה היאלורונית מחירים שונים מאד בהתאם לאזור הגוף או הפנים בו הם מתמקדים, גודל השטח הדורש טיפול, כמות הטיפולים הנדרשת, ושילוב טיפולים נוספים במידה ויש צורך בכך על מנת להשיג את מטרת הטיפול.

 • המצב ההתחלתי של המטופל והרקע הרפואי שלו:
  לטיפולי הזרקות חומצה היאלורונית מחיר שמשתנה בין מטופל אחד לאחר, מפני שחשוב שהטיפול יותאם באופן אישי וייקח בחשבון שיקולים כמו כמות החומר הנחוצה, מצב רפואי או טיפול תרופתי והתוצאה שאותה המטופל או המטופלת רוצים לקבל.

מכל הסיבות הללו, כאשר מבררים כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית, הדרך היחידה לקבל תשובה ברורה היא לפנות לאבחון ולייעוץ אצל רופא מומחה בתחום.

הזרקת חומצה היאלורונית אצל רופא עור בכיר – דר' אלדר אורן

שמי דר' אלדר אורן, רופא עור בכיר עם שנות ניסיון רבות מאחוריי, התמחות ברפואת עור ומין בבית החולים בילינסון והכשרות רבות אצל מיטב המומחים בישראל ובחו"ל, המתמקדות בטיפולים אסתטיים באמצעות חומצה היאלורונית, טיפולי פילינג רפואי, ניתוחים אסתטיים זעירים וחוטי מזותרפיה למיצוק העור.

עבודותיי בתחום האסתטיקה מוצגות בכנסים בארץ ובחו"ל ואני מנהל רשת מרפאות בת 3 סניפים בתל אביב, בסביון וברעננה.

אם אתם שוקלים טיפול בחומצה היאלורונית ורוצים להיות בטוחים שתזכו לטיפול המתאים לכם ביותר, לחומרים האיכותיים ביותר, ליחס חם ואישי ולתוצאה של מראה טבעי – הגעתם אל המקום הנכון.

אתן ואתם, מוזמנות ומוזמנים לפנות לפגישת יעוץ ואבחון.

ניתן ליצור קשר:

בטלפון  052-459-0032
באימייל Dreldar9911@gmail.com
בהשארת פרטים בעמוד "צור קשר" באתר

וואטסאפ טלפון
+
דילוג לתוכן