הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב

הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב

הזרקת חומצה היאלורונית בתל אביב אצל רופא עור בכיר

שינוי קווי המתאר של האף והפרופורציות שלו הם אחד הטיפולים האסתטיים בעלי ההשפעה הגדולה ביותר על מראה הפנים.

כאיבר מרכזי בפנים, האף מכתיב את הטון הכללי של המראה ומעורר אסוציאציות בלתי מודעות אצל המתבונן לגבי תכונות האופי והאישיות של בעל או בעלת האף.

כך למשל, לאף קטנטן וסולד יש קשר אסוציאטיבי למראה תינוקי או ילדותי ולתכונות כגון תמימות וחברותיות. עם זאת, אף סולד ומורם מדי, מעורר אסוציאציה של התנשאות ושחצנות.

לעומתם, אף מאסיבי, ארוך וקשתי מקושר עם תכונות גבריות, כמו כח (או כוחנות) וסמכותיות. כאשר אף כזה מתעקל מאד כלפי מטה או נושא גבנון על גשר האף, יש אנשים המשליכים עליו תכונות כגון ערמומיות ותככנות.

לא פלא אם כך, שאנשים שאינם שבעי רצון ממראה אפם, נוטים לעיתים לפתח תסביכים סביב הנושא והדבר משפיע על הדימוי העצמי שלהם ועל ביטחונם העצמי.

מהסיבות הללו, פנייה לטיפולים אסתטיים של האף היא שכיחה למדי וכיום ניתן למצוא לכך מענה טיפולי הרבה יותר קל ופשוט מאשר בעבר, כאשר היה ניתן לשנות את המצב רק באמצעות ניתוח.

הטיפול הנפוץ כיום הוא באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית. טיפול זה דורש התערבות מזערית, המיושמת רק על רקמת העור (בהשוואה לניתוח שהוא פעולה פולשנית אינטנסיבית, החודרת עד לרקמות העמוקות ביותר).

מאחר שהעור הוא זה שעוטף את אפנו והוא השכבה החיצונית שלנו, הנראית לעין, ניתן להשיג תוצאות נפלאות באמצעות הטיפול, להסוות ולעדן גם מאפיינים של האף התלויים ברקמות העצם והשריר.

אילו שינויים ניתן לבצע על ידי הזרקת חומצה היאלורונית באף?

  • מילוי ותיקון פגמים נקודתיים וחסרים או שקעים ברקמה, הפוגעים בקווי המתאר האחידים של האף.
    מקרים כאלה אופייניים לאחר הסרת נגע מהאף, לאחר פציעה שלא החלימה יפה, או בעקבות שינויים פיסיולוגיים המתרחשים עם הגיל ומשנים את צורת האף (עור נפול וקמטים).
  • עיצוב ואיזון הפרופורציות של האף ביחס לעצמו, למשל, כשיש א-סימטריה בין כנפי האף או הנחיריים וגם, ביחס לשאר תווי הפנים.
  • עידון ושיפור תוצאות לא מוצלחות של ניתוח שכשל, או שהגוף הגיב אליו בצורה לא טובה.
  • פיסול ועיצוב האף, הרמה והארכה שלו, הסוואת גבנון או קשת ובכלל, שינוי קווי המתאר שלו.

טיפול בהזרקת חומצה היאלורונית – תל אביב

שמי דר' אלדר אורן וכרופא עור בכיר בוגר התמחות ברפואת עור בבית החולים בילינסון ובעל תעודות רבות נוספות של הכשרות ספציפיות בטיפולי אסתטיקה רפואיים בהן השתלמתי אצל טובי המומחים בארץ ובעולם, אני מעמיד לרשותכם מומחיות, ידע רחב, מיומנות גבוהה וניסיון עשיר ומגוון.

במשך שנים עבדתי עם קופות חולים בישראל, בהן נחשפתי לשלל מצבים רפואיים, בעיות עור ומטופלים מכל קצוות האוכלוסייה ובכל גיל.

בהמשך דרכי, עברתי מהמגזר הציבורי לפרטי ויסדתי רשת של מרפאות המתמחות בטיפולי עור ובטיפולים אסתטיים, אותה אני מנהל.

כל 3 סניפי הרשת נהנים מפיקוח צמוד שלי ומצוידים במכשור הרפואי המתקדם ובחומרים המיוצרים בבתי המותגים הידועים והטובים ביותר בשוק.

תוכלו ליהנות מאבחון מקצועי ומדויק, מיעוץ אישי מקיף, משירות ממדרגה ראשונה ומיחס חם ואישי בכל סניפי הרשת, הפרוסים בתל אביב, ברעננה ובסביון.

אתם מוזמנים ליצור קשר:

בטלפון  052-459-0032
באימייל Dreldar9911@gmail.com
בהשארת פרטים בעמוד "צור קשר" באתר

וואטסאפ טלפון
+
דילוג לתוכן