פילינג עמוק תל אביב

mizok

פילינג עמוק תל אביב

פילינג הוא למעשה קילוף של העור באופן מבוקר וניתן לבצעו באמצעות מספר שיטות ובחומרים שונים. הדרישה הגורפת היא לפילינג באזור הפנים אך לעתים עולה הצורך לבצעו באזורים אחרים בגוף, כגון אזור המחשוף, הידיים ועוד. פילינג עמוק נחשב לפרוצדורה רפואית ורק רופאי עור וכירורגים פלסטיים רשאים לבצעו. אמנם לא מדובר בהליך כירורגי אך תהליך ההחלמה שלאחריו די ארוך ויכול להמשך עד כשבועיים ותוצאותיו מרשימות ממש כמו לאחר ניתוח- העור יקבל מראה חלק, רענן וזוהר, וחף מכתמים וקמטים כמעט לחלוטין.

פילינג פנול עמוק

פילינג עמוק המבוסס על שימוש בפנול (חומצה קרבולית) מתבצע כבר עשרות שנים ונחשב לשיטה שמניבה את התוצאות המשמעותיות ביותר שמחזיקות מעמד שנים רבות. טיפול פילינג פנול עמוק אינו דורש הרדמה היות והוא עצמו מאלחש ו/או שימוש בחדר ניתוח וניתן לבצע את הפרוצדורה בקליניקה. פילינג פנול לא מתאים לאנשים בעלי עור כהה משום שלאחר החלמת העור עלולה להופיע שכבת עור חדשה ובהירה יותר. השימוש בפנול בטיפולי פילינג מתאים גם לטיפול בנגעים טרום סרטניים, בחטטים ובצלקות.

תהליך פילינג עמוק

כאמור, לא מדובר בהליך כירורגי אך פילינג עמוק מתבצע בחדר ניתוח בהרדמה מלאה אם לא מדובר בפנול. התמיסה שהרופא מורח על העור גורמת לכוויה בדרגה נמוכה שמטרתה לקלף את שכבות העור הפגועות. לאחר תקופת החלמה צומחת שכבת עור חדשה, אשר בהתחלה מאופיינת באדמומיות ומעט נפיחות ומלווה בכאבים קלים. עם ההחלמה המלאה מתגלה שכבת עור חלקה ובריאה וחפה מנגעים, שומות וקמטים. מלבד הפילינג העמוק קיימים גם טיפולי פילינג שטחיים הגורמים רק לקילוף מינימלי של שכבת העור החיצונית הדקה אשר נעשה במהלך מספר טיפולים, ופילינג בינוני במקום אשר נגרמה הכוויה והתקלף העור הוא נותר חשוף ויתחיל להתחדש. העור שצומח באותם מקומות יצמח מלווה בנפיחות אדמומיות ואף כאבים.

ד"ר אלדר- רופא עור במרכז

בקליניקה שלי ניתן לעבור את כל טיפולי הפילינג כמו גם טיפולי עור אחרים. מחפשים רופא לטיפולי פילינג עמוק תל אביב, פילינג עמוק רעננה, פילינג עמוק בכל אזור המרכז? הגעתם למקום הנכון. צרו עמנו קשר דרך האתר או טלפונית והגיעו לפגישת ייעוץ. תוכלו להתרשם מהמקצועיות, מהציוד המתקדם, מהמחירים ההוגנים ומהיחס האדיב והחם. מטרתנו היא להגיע לתוצאות שיהפכו אתכם למאושרים ובטוחים בעצמכם ובמראה שלכם. נשמח לראותכם בין מטופלינו הרבים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
וואטסאפ טלפון
+
דילוג לתוכן