פילינג עמוק בסביון

העור שלנו הינו האיבר בעל השטח הגדול ביותר מבין איברי הגוף, הוא גם האיבר בעל הנראות המשמעותית ביותר. כמעט כל מה שאנו רואים כאשר אנו מסתכלים על אדם הניצב ממולנו הוא חלקים מהעור שלו. בשל כך ניתן להבין כמה חשוב לשמור על מראה עור נקי ורענן. ישנן שתי מטרות משמעותיות ביצירת מראה עור נקי ורענן; המטרה הראשונה היא אסתטית, מראה עור נקי ורענן גורם להצערת העור וכפועל יוצא גורם להצערת המראה והורדת הגיל. מטופל שעובר טיפול לניקוי העור יכול להיראות צעיר מגילו האמיתי המספר שנים ניכר. הסיבה השנייה הינה סיבה בריאותית. טיפולי עור מונעים הצטברות כתמים ונגעים על העור, העלולים לגרום לבעיות בריאותיות חמורות במשך הזמן.

פילינג עמוק בסביון – איך זה עובד

העור מורכב משלוש שכבות זו על גבי זו: האפידרמיס, הדרמיס והשכבה התת עורית. האפידרמיס הינה השכבה החיצונית של העור, או במילים אחרות שכבת העור אותה אנו רואים, הדרמיס הינה שכבת העור האמצעית, שכבת עור זו אחראית על חוזק העור ועל גמישותו. שכבת עור זו מורכבת בעצם משתי תתי שכבות הדבוקות זו לזו כאשר אחת מהן אחראית על חוזק העור ואחת אחראית על גמישותו. שכבת העור השלישית הינה תת שכבה עורית המורכבת מתי שומן היוצרים בידוד. פילינג עמוק מנקה את שכבת העור האמצעית – הדרמיס. תפקידה של שכבת עור זו כאמור הינו לדאוג לגמישות העור ולחוזקו וכאשר שכבה זו מזדקנת, כל גמישות העור נאבדת והעור נראה זקן ונפול. פילינג עמוק נעשה באמצעות מריחת חומר הנקרא פנול שהינו סוג של חומר הרדמה על העור. כמובן שחומר זה ניתן במינונים מדוייקים בהכוונת רופא, ולאחר מספר ימים ניתן לראות את השינוי בעור. העור נראה מתוח יותר, מוצק יותר ובעיקר צעיר יותר. פילינג עמוק אצל קוסמטיקאית הינו פעילות בטוחה לחלוטין והינה תחת אישור ופיקוח רפואי. הפילינג מיועד גם לשאר איברי הגוף וניתן לבצע גם פילינג גוף עמוק שיצעיר את מראה שאר חלקי הגוף.

מעוניינים בפילינג גוף עמוק? מחפשים פילינג עמוק אצל קוסמטיקאית? זקוקים לפילינג עמוק בסביון או לפילינג עמוק ברעננה? אצלנו במרפאת דר׳ אלדר תוכלו למצוא פילינג עמוק בסביון או פילינג עמוק ברעננה, במיוחד לעור שלכם

וואטסאפ טלפון
+
דילוג לתוכן