הסרת קסנטלזמות בלייזר

קסנטלזמה היא הצטברות שומנים תת עורית תחת העפעפיים והיא בעלת גבולות חדים של נגעים בצבע צהבהב. קסנטלזמה יכולה להופיע – כנגע בודד או מספר נגעים בנגעים שנעים מקוטר של מספר מ"מ ועד 3 ס"מ. נגעי קסנטלזמה יופיעו באנשים הסובלים מכולסטרול גבוה ומרמת שומנים גבוהה בדם אך גם באנשים בעלי רמת שומנים תקינה לחלוטין בד"כ. לנגעי הקסנטלזמה אין השלכות רפואיות על מצבם של המטופלים והסיבה לביצוע טיפולי הסרת קסנטלזמה הינה אסטטית בלבד.
טיפול הסרת קסנטלזמה בלייזר – נועד לטפל בקסנטלזמה באופן נקודתי, וכולל יצירת מקבץ נקודות מיקרוסקופיות, הנקודות יוצרת גלד, אשר לאחר התייבשותו מספר ימים אחרי הטיפול, הוא מתקלף, והעור שמתחתיו הינו חדש, רענן ונטול כל סימן.

תהליך טיפול הסרת קסנטלזמה בלייזר :
במהלך הטיפול נוצרת צריבה הגורמת לאידוי הנגע. התחושה היא של חימום מקומי ואיננה מכאיבה למטופל/ת או מטרידה אותו. הטיפול מבוצע בקליניקה ולא בבית חולים, ואיננו דורש הרדמה מלאה או כולל פעילות פולשנית. הנגע מחלים לאחר מספר ימים, ונשירת הגלד שלהן מותירה את העור ללא הנגע שהיה עליו קודם לכן. לעיתים, כשמדובר בנגע גדול יתכן ויהיה צורך בסבב טיפול נוסף. הטיפול המתאים לכל סוג עור וגוון עור, וניתן לביצוע בכל עונות השנה, ללא כאבים, סימנים או צלקות, ובאפקט הנשאר לאורך זמן רב יותר מכל טיפול אחר.

טיפול הסרת קסנטלזמה בלייזר יתרונות השיטה :
הלייזר יוצר אידוי של נגעי הקסנטלזמה שלאחריו בא תהליך ריפוי טבעי של העור.
הטיפול אינו פולשני, מצריך הרדמה מקומית בלבד ואינו מצריך תפרים. הטיפול עם הלייזר הוא מדויק ביותר ואינו פוגע בעור בריא.
בד"כ טיפול אחד מספיק, אך ישנם מקרים בהם יהיה צורך בטיפול נוסף.

מבוצע במסגרת קלינקה ללא צורך בחדר ניתוח בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל.

וואטסאפ טלפון
+
דילוג לתוכן