רופא עור תל אביב 

רפואת עור בתל אביב

דרמטולוגיה, או רפואת העור בעברית, הוא תחום רפואי העוסק בפתולוגיות שונות של העור, הציפורניים והשיער, והדרכים להתמודד איתן. תחום רפואת העור נותן מענה לפתולוגיות המתפתחות בכל שלושת השכבות הפיזיולוגיות של העור (האפידרמיס, הדרמיס וההיפודרמיס) אך שכיחותן בשכבה החיצונית גבוהה הרבה יותר. רפואת עור בתל אביב כמו בכל מקום אחר מציעה טיפולים מגוונים לכל סוגי מחלות העור הכוללים תפרחות למיניהן, אקזמה, תגובות אלרגיות, גידולים, יבלות, או לחלופין פגיעות בעור כגון חבלות, צלקות ועוד.

עור בריא = עור יפה

כאשר מתרחשת פגיעה כלשהי בעור, בשל מחלה כמו פסוריאזיס, סבוריאה, פריחות למיניהן ועוד, או בשל תאונה, מדובר בפגם אסתטי שיכול להשפיע עלינו מאד מבחינה נפשית. הדבר עלול לפגוע ברמת הביטחון העצמי ותחושת הנוחות בחברה. מעבר לכך קיים הסבל הפיזי הכרוך בתופעות הלוואי הנלוות למחלות העור כגון גירוד, עקצוץ, תחושת צריבה ואפילו כאב. חשוב להגיע בהקדם לטיפולי רפואת עור דוקטור מומחה לבעיות עור ולקבל מענה לבעיה שצצה לפתע או מתמשכת זמן מה. ככל שנדחה את  קבלת הטיפול יחריף מצב העור והטיפול יהיה מורכב יותר. מצד שני, ככל שנקדים ללכת לטיפול, נצליח להעלים את הבעיה ולחזור לעור חלק ובוהק בעל מראה בריא.

איך בוחרים רופא בתחום רפואת עור?

כמו בכל תחום, המלצות ממטופלים לשעבר או נוכחיים, תמיד רצויות ומסייעות לקבל החלטה. יחד עם זאת, חשוב להתרשם גם באופן אישי מהרופא, מיחסו אלינו, מהידע שהוא מפגין, מסביבת הקליניקה שלו ועוד. שמי ד"ר אורן אלדר ואני רופא עור בכיר המעניק טיפולי עור רפואיים ואסתטיים. אני וותיק בתחום, בעל ניסיון רב, משתמש בציוד מודרני ומתקדם ובחומרים איכותיים בלבד. חשוב לי מאד להעניק למטופליי את הטיפול הכי מקצועי ואמין שניתן לקבל ושתוצאותיו תהיינה לא פחות ממעולות. אני אחראי לכל סוגי הטיפולים ואלווה אתכם גם זמן רב לאחר שהטיפול הסתיים אם תזדקקו לעזרתי.

צרו קשר עוד היום

אשמח לסייע בכל הקשור לטיפולים בתחום רפואת עור באזור המרכז: רפואת עור רעננה, רפואת עור תל אביב והסביבה. ניתן ליצור עמנו קשר און ליין דרך האתר או בשיחה טלפונית. נציג שלנו יענה לפנייתכם בהקדם, יענה לשאלותיכם, ייתן לכם אינפורמציה שתבקשו ויקבע לכם תור לבדיקה. מאחלים לכם בריאות טובה ועור בריא, ואנו כאן לשירותכם אם תזדקקו לנו.

וואטסאפ טלפון
+
דילוג לתוכן