הסרת שומות בלייזר

לא תמיד נקודת חן מצדיקה את שמה ולפעמים אם היא גדולה מדי, או מופיעה בכמות רבה מדי היא הופכת למטרד אסתטי, וכמוה גם שומות למיניהן המופיעות על גבי העור. כאשר נוכחותה של שומה או נגע עורי כלשהו הופך למטרד, קיימת אופציה להסירם אך חשוב לעשות זאת באחריות תוך התייעצות עם רופא עור מומחה. אחת השאלות הראשונות והחשובות לפני החלטה על הסרת שומות בלייזר או בכל אמצעי אחר היא- האם הנגע שפיר או ממאיר. המידע הזה קריטי הן לגבי שיטת ההסרה והן לגבי הטיפול הנדרש. מסיבה זו, כאשר הנגע חשוד כממאיר יש לכרות אותו ולשלוח אותו לבדיקה (ביופסיה).

השיטות הקיימות להסרת שומות:

בקליניקה של ד"ר אורן אלדר, רופא עור בכיר, מקצועי ועתיר ניסיון, אנו נוקטים בשלוש דרכים עיקריות. שתיים מהן כירורגיות – כריתה או גילוח, שתיהן מתבצעות באמצעות סקלפל (סכין מנתחים), כאשר אחרי כריתה תופרים את המקום בעוד שאחרי גילוח הנגע צורבים את המקום במחט חשמלית. אם הרופא בטוח שהשומה שפירה, השיטה המועדפת עליו היא כמובן הסרה באמצעות צריבה בלייזר. אפקט הפעולה מזכיר את פעולתו של החנקן הנוזלי, אך בשונה ממנו- נגרם הרבה פחות נזק לרקמה ולא נותרת צלקת לאחר שהמקום מחלים. במרפאה של ד"ר אלדר מתבצעת הסרת שומות בלייזר באמצעות מכשירי לייזר מהחדישים והמתקדמים הקיימים בתחום.

תושבי אזור המרכז- ד"ר אלדר לשירותכם

לד"ר אלדר רשת מרפאות לטיפולי עור רפואיים ואסתטיים בתל אביב וברעננה. כל קליניקה מצויידת ומאובזרת במיטב המכשור והציוד הרפואי, הצוות המקצועי קשוב, אדיב, עדין וסבלני, והטיפולים מתבצעים באמצעות מיטב החומרים הקיימים בשוק והאיכותיים שבהם. חשוב לנו שתרגישו נוח אצלנו, שאתם בידיים טובות ואחראיות, ושיחד נגיע לתוצאות המיוחלות. במסגרת הטיפולים מבצע ד"ר אלדר הסרת שומות בלייזר תל אביב, וכמובן גם הסרת שומות בלייזר רעננה. להזכירכם- הסרת שומות בלייזר ניתן לבצע אך ורק בנגע שפיר. סימנים לנגע ממאיר יכולים להיות גבולות אסימטריים ולא ברורים, שינויים בגודל, תחושת גרד, דימום והופעת צבעים שונים.

 אז אם אתם זקוקים לרופא עור מומחה ומקצועי, צרו עמנו קשר און ליין דרך האתר או באמצעות מספר הטלפון המופיע בעמוד שלנו. אנו זמינים עבורכם 24/7 ונעמוד לרשותכם במהירות האפשרית. נציג שלנו יענה לשאלותיכם, ייתן לכם מידע רלוונטי ויקבע לכם מועד לפגישה איתי. בהצלחה.

וואטסאפ טלפון
+
דילוג לתוכן