הסרת שומות ונקודות חן

הסרת שומות בלייזר בסביון

שומות או נקודות חן הינן דבר נפוץ מאוד וניתן למצוא אותן על העור של כמעט כל אדם. לעיתים מדובר בשומות בודדות ולעיתים מדובר בעשרות שומות הפזורות על הגוף. רבות מהשומות מופיעות על חלקים שונים בפנים, אך ניתן למצוא אותן גם בחלקים נוספים בגוף. השומות ככלל אינן מסוכנות ובדרך כלל מדובר בשומות שפירות, אך לעיתים מופיעות שומות שונות העלולות להיות מסוכנות מאוד, או שמתרחש שינוי בשומות קיימות, שינוי המעיד על כך שעלול להיות שהשומות הפכו לממאירות. 

הסרת שומות בלייזר – מהן השומות וממה צריך להיזהר

השומות הן אוסף של תאי מלנוציטים. בתאים אלו קיים ריכוז גבוה של מלנין שהינו החומר האחראי על יצירת הצבע בעור, וכאשר הוא מופיע בכמות גדולה ומרוכזת בתאים, נוצרות השומות הנראות ככתמים כהים על העור. שומות אלה נחשבות לפגעי עור, משום שצבען ולא פעם גם מרקמם שונים מצבעו ומרקמו של העור, אך על פי רוב שומות אלה שפירות ואינן מזיקות מבחינה בריאותית (אך לא פעם מסירים אותן מסיבות אסתטיות). הבעיה מתחילה כאשר מתווספת פתאום שומה חדשה השונה בצבעה ומרקמה משאר השומות. מצב כזה יכול להדליק נורת אזהרה לגבי מידת הסיכון של השומה. גם מצב שבו שומה קיימת משנה לפתע את צבעה, גודלה או מרקמה, למשל כשהיא גדלה פתאום מאוד, מקבלת גוון נוסף מלבד הגוון שכבר היה לה, או מקבלת לפתע תחושה שונה בזמן שנוגעים בה, הרי אלו עלולים להיות סימנים לשינוי מסוכן במבנה השומה, שינוי שמעיד על כך שעלול להיות ששומה זו הפכה להיות ממאירה. 

הסרת שומות בלייזר – איך זה עובד

להסרת שומות בלייזר ישנם מספר יתרונות: הטיפול ממוקד בשומה בלבד ואין לו כל השפעה על חלקי העור שמסביב, הטיפול נעשה בצורה אמבולטורית לחלוטין, אין כל צורך להתאשפז על מנת לבצע את ההליך, טיפול זה משאיר את העור נקי לחלוטין וללא צלקות וטיפול זה בטוח מפני זיהומים. חשוב מאוד לטפל במהירות בשומות שמעוררות חשד, כאשר הסרת שומות בלייזר יכול להיות טיפול מצויין לפתרון הבעיה. 

מחפשים טיפול להסרת שומות בלייזר בסביון? זקוקים להסרת שומות בלייזר בתל אביב? הסרת שומות בלייזר ברעננה? אצלנו במרפאת דר׳ אלדר טיפולי הסרת שומות בתל אביב, הסרת שומות ברעננה והסרת שומות בסביון כדי שתבטיחו את בריאותכם

וואטסאפ טלפון
+
דילוג לתוכן