הסרת נימים בלייזר

נימים בעור הפנים (טלנגיאקטזיה) ובגוף יכולים להופיע אצל אנשים רבים ולגרום לאי נוחות אסתטית. בין הגורמים העיקריים להופעת נימים בפנים וברגליים ניתן למנות חשיפה מוגזמת לשמש אצל אנשים בעלי עור בהיר, נטייה גנטית, עישון וצריכה מוגברת של אלכוהול. נימים ברגליים מופיעים לעיתים קרובות אצל נשים לאחר לידה ואצל אנשים מבוגרים בעלי משקל יתר. הסרת נימים בלייזר היא הפתרון היעיל ביותר לטיפול בבעיה זו.

טיפול חדשני להסרת נימים

במרפאתנו אנו מציעים טיפול ייחודי להסרת נימים בלייזר בשיטה חדשנית ובעלת אחוזי הצלחה גבוהים. אנו מסירים נימים בלייזר שגודלם עד 4 מ"מ בכל אזורי הגוף, עם דגש על אזורי הפנים. משך הטיפול הוא קצר ולרוב לאחר 2-3 טיפולים הנים נעלם לחלוטין. הטיפול מבוצע על ידי ד"ר אלדר אורן בלבד, משלב הייעוץ הראשוני ועד לטיפול עצמו.

תהליך הטיפול

הסרת נימים בלייזר מתבצעת ללא הזרקות וללא ניתוחים. אנו מטפלים בנימים וורידים שגודלם עד 4 מ"מ באזורים שונים כמו רגליים, ידיים, פנים (קופרוז), אף ואוזניים. ניתן לבצע הרדמה מקומית כדי לאלחש את המקום לפני הטיפול. המכשיר מיועד לטיפול בנימים קטנים ולא בוורידים בולטים.

יתרונות הלייזר

הלייזר תוכנן במיוחד להסרת נימים שטחיים קטנים ונגעי עור הנוצרים מכלי הדם. קרן הלייזר מתמקדת בנימים מבלי לפגוע בעור, כשהיא מכוונת את אנרגיית האור לפיגמנט האדום בכלי הדם. הנימים מתחממים, מתפרקים ונעלמים. ההליך נסבל בקלות על ידי המטופלים וניתן לבקש אלחוש והרדמה מקומית של אזור הטיפול. נימים שטחיים נעלמים כמעט מיד לאחר הטיפול הראשון, אך לעיתים יש צורך בטיפולים נוספים לנימים גדולים יותר.

סיכוי לחזרת הנימים

יש סיכוי שהנימים יחזרו לאחר הטיפול אם יש נטייה גנטית לכך או שגורמים חיצוניים כמו עישון או חשיפה לשמש לא חלפו. בדרך כלל לוקח מספר שנים עד להופעת נימים חדשים לאחר הטיפול. במקרה כזה מבצעים טיפול חוזר בלייזר. חשוב לציין כי נימים שהוסרו בעבר ונימים בפנים לרוב אינם מופיעים שוב לאחר הסרה בלייזר.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול מתאים לאנשים עם נימים או נקודות אדומות בולטות על פני העור, טלאנגקטזיות בעור מסיבות שונות. אין לבצע את הטיפול במהלך הריון או הנקה או במצב בו נלקחת תרופה הגורמת רגישות לאור או במקרה של שיזוף טבעי או שיזוף בהתזה.

מחיר הסרת נימים בלייזר

מחיר הסרת נימים בלייזר משתנה ממטופל למטופל בהתאם לגודל ההיקף של הטיפול ולמספר הטיפולים הנדרשים.

וואטסאפ טלפון
+
דילוג לתוכן