מחיר מזרק סטילאג

מחיר מזרק סטילאג

חומצה היאלורונית של סטילאג– המלצות ואופן תמחור

כיום, אין כמעט מי שמתעניין בטיפולי אסתטיים בתחום האנטי אייג'ינג, שלא שמע על טיפולים באמצעות חומצה היאלורונית. מומחים ברפואת עור עושים בה שימוש נרחב להצערה והחלקה של העור, להעלמת קמטים, למילוי שפתיים ולחיים ולתיקון פגמים אסתטיים בעור. אפילו מנתחים פלסטיים נעזרים בה להשגת גימור מדויק במהלך ניתוחים קוסמטיים ולשימור תוצאות הניתוח למשך זמן ארוך יותר.

אין זה סוד שטיפולי אנטי אייג'ינג הם תעשייה שמגלגלת סכומי עתק וכמו כל תחום שפוטנציאל הרווח בו גדול, יש רבים שמנסים להשיג בו דריסת רגל. המשמעות היא, שגם המטפלים בתחום וגם החומרים המשמשים בו, נעים על פני טווח רחב ביותר של איכויות וההיצע שהמטופלים עומדים בפניו, הוא גדול ומבלבל.

איך יודעים באיזו חומצה היאלורונית לבחור?

לאדם מן השורה, שאינו איש מקצוע, אין כמעט כל דרך לדעת באמת באיזה חומר לבחור. זהו תפקידו של המטפל שמבצע את ההזרקה והוא צריך להתאים את החומר למטופל לאחר אבחון מדויק של מצבו והבנת התוצאה שהמטופל מעוניין לקבל.
כדי להימנע מטיפול בחומר מאיכות ירודה, או בידיים הלא נכונות, חשוב להקפיד על כמה כללים פשוטים:

  • לבצע את הטיפול אך ורק אצל רופא עור מומחה ולהיזהר מכל מיני אנשי מקצוע אחרים בתחום, שאינם רופאים ואינם מורשים לבצע טיפול כזה.
  • לוודא שהרופא המטפל משתמש אך ורק בחומרים מאיכות גבוהה. יש שתי דרכים לעשות זאת. האחת, לבדוק את שם היצרן והמותג (קל מאד לגלות מיהם היצרנים המובילים בתחום בחיפוש קצר באינטרנט) והשנייה, לערוך סקר מחירים, לקבל מושג לגבי המחירים הנהוגים בתחום ולא להתפתות למחיר זול מאד.

סטילאג' – מותג חומצה היאלורונית מוביל

מוצרי סטילאג' (Stylage®) מיוצרים על ידי החברה הצרפתית "Vivacy Laboratories" (מעבדות ויוואסי), שהיתה הראשונה לייצר פורמולה שמאחדת במוצר אחד גם חומצה היאלורונית המשמשת כחומר מילוי עורי, גם חומר אלחוש מקומי (לידוקאין) וגם נוגד חמצון (מניטול).
חשוב להבין, שלא מדובר על מוצר אחד, כי אם, על סדרת מוצרים שכל אחד מהם מותאם למטרה אחרת. לדוגמא, סטילאג לשפתיים היא פורמולה סמיכה יותר מאשר פורמולות המיועדות למילוי קמטוטים או להוספת לחות לעור.

סטילאג מחירון

מחיר מזרק סטילאג משתנה בהתאם לפורמולה הספציפית שבה משתמשים. מזרק סטילאג לשפתיים לא יעלה אותו דבר כמו מזרק לקמטים במצח.

באופן כללי, מחירי המזרקים נעים בין 1,500 ₪ ל- 2,000 ₪ וחשוב גם לקחת בחשבון, שיש מקרים בהם דרוש יותר ממזרק אחד כדי להגיע לתוצאה המבוקשת.

דר' אלדר אורן – טיפולי חומצה היאלורונית סטילאג'

שמי דר'אלדר אורן, רופא עור בכיר בעל ניסיון עשירוותק מקצועי רב, וחבר באיגוד האמריקאי ובאיגוד האירופאי לאסתטיקה רפואית.

את ההתמחות ברפואת עור ומין עשיתי בבית החולים בילינסון ולאורך כל הקריירה שלי ברפואת עור עברתיקורסים והכשרות בתחום האסתטיקה הרפואית, בארץ ובחו"ל, אצל טובי המומחים בתחום.

כיום, אני מנהל את רשת המרפאות שהקמתי, בהן אני ממשיך לטפל במטופלים באופן אישי.
המעבר שעשיתי אל הרפואה הפרטית מאפשר לי להעניק שירות וטיפול ברמה הגבוהה ביותר, לשמור על זמינות גבוהה, לבחור בעצמי את כל החומרים שאני עובד איתם ולהתאים תכנית טיפול אישית לכל אחת ואחד.
אני מקפיד על שימוש בחומרים הטובים ביותר שקיימים כיום בתחום הרפואה האסתטית ומכיר על בוריים את כל הדקויות וההבדלים בין המותגים השונים ובין מוצר אחד למשנהו בתוך אותו מותג.

אני מזמין אתכן ואתכם להגיע לביקור באחד מהסניפים, ברעננה, בתל אביב, או בסביון, ולזכות בטיפול מקצועי וביחס אישי וחם. לתיאום פגישת אבחון וייעוץ, ניתן ליצור קשר:

בטלפון  052-459-0032

באימייל Dreldar9911@gmail.com

בהשארת פרטים כאן

וואטסאפ טלפון
+
דילוג לתוכן